×
×

2018 / 2019 mokslo metų uždarymo šventė

Šiltą birželio 8 d. rytą Socialinių mokslų kolegijos salėje šventėme Smart Tech Academy 2018 / 2019 mokslo metų pabaigą.

Šventę pradėjome „administratorės asmenuke“ bei interaktyvia viktorina, kuri paskatino pamankšti smegenis ir pabusti. Po inirtingos kovos viktorinoje, geriausiai pasirodė vieno iš studentų mama, kuriai dovaną įteikė Smart Tech Academy įkūrėja, Europos Pedagogų konsultavimo Tarybos ekspertė, Kauno technologijos universiteto docentė, Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos prezidentė Danguolė Rutkauskienė. Įteikusi dovaną viktorinos nugalėtojai bei su ja pasidariusi asmenukę, Danguolė Rutkauskienė pasveikino visus susirinkusius naujose patalpose (naujaisiais mokslo metais Smart Tech Academy veiks Socialinių mokslų kolegijoje), pasidžiaugė, kad dabar būsime ne tik „smart“, bet ir turėsime motyvuojančią mokymosi aplinką. Docentė padėkojo moksleiviams ir tėveliams už supratimą, kaip svarbu mokytis informacinių technologijų ir bandyti atrasti tai, su kuo norėsi sieti savo karjerą, dar mokyklos suole, taip pat dėkojo dėstytojams, už jų įdėtą darbą ugdant jaunuosius inovatorius.

Apžvelgiant metų pasiekimus pasidžiaugėme unikaliais Medijų programos studenčių Unos Bartusevičiūtės ir Adelijos Virbauskaitės animaciniais filmukais. Python programavimo kalbos tarpinio (intermediate) ir išorinio programavimo (frontend) kurso studentas Augustas Reipšleger pristatė savo baigiamąjį projektą – internetinę svetainę apie žaidimą „Overwatch”. Python programavimo kalbos pažengusiųjų (advanced) ir išorinio programavimo (frontend) kurso studentas Saulius Paukštė turi daug veiklų, todėl savo linkėjimus Smart Tech Academy bendruomenei atsiuntė virtualiai – vaizdo įraše. Saulius papasakojo, kaip jam sekėsi sukurti internetinę svetainę apie jam įdomiausius dalykus rastus internete. Po Sauliaus virtualių linkėjimų, savo pasiekimus pristatė Programavimas I studentas Ervinas Mitkevičius, jis pristatė programėlę „WeBurger”, kuri skirta greitojo maisto restoranams ir jų lankytojams. Mikrofoną iš Ervino perėmė Programavimas II studentai Lukas Jakonis ir Gabrielis Vaclovas Zabitis, kurie pristatė savo baigiamąjį darbą „Pušyno sanatorijos valdymo sistema“. Savo pasiekimus taip pat pristatė ir Technologijų robotikoje programos studentas Arnoldas Šiulys bei programos dėstytojas Gintaras Sereikia, daugiausiai dėmesio sulaukio Arnoldo sukurtas išmanusis automobilis. Dėstytojas Gintaras taip pat papasakojo, kaip sėkėsi kitam jo studentui Kristupui Simanaičiui, kuris sukūrė universalią elektroninę instaliaciją su laikmačiu, kurią galima pritaikyti įvairioms šventėms, bei sukonstravo automatizuotą maitinimo sistemą savo vežliukui. Grafinio mą(s)tymo rezultatus apibendrino dėstytoja Dolita Luotienė, ji pademonstravo kaip kurso metu darbai kito nuo paprastų eskizų pieštų pieštuku iki architektūrinių sprendimų atliktų „AutoCAD” ir „PhotoShop” programomis.

Po trumpo administratorės Erikos Vaškialytės pranešimo apie kitus mokslo metus, visiems sėkmingai baigusiems mokymo programas buvo įteikti diplomai bei suvenyrai nuo partnerių KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos, o geriausiesiems – ir atminimo dovanėlės.

Po diplomų teikimo, visi atsigaivinome šaltu desertu – ledais ir palinkėjome vieni kitiems turiningų „smart“ atostogų, tikėdamiesi vėl susitikti naujaisiais mokslo metais, registracija į kuriuos vyks nuo liepos 15 d., taip pat nuo liepos 15 d. bus organizuojami nemokami edukaciniai užsiėmimai, į kuriuos kviečiame visus.

 

Gražios vasaros!