×
×

Smart Tech Academy pradeda naujus mokslo metus

2018 metų spalio 6 dieną Vilniaus kolegijos elektronikos ir informatikos fakulteto aktų salėje įvyko Smart Tech Academy mokslo metų pradžios šventė. Kaip ir kiekvienais metais gausus būrys moksleivių, tėvelių, dėstytojų susirinko atšvęsti naujo starto.

Akademijos bendruomenę naujų mokslo metų proga pasveikino Smart Tech Academy įkūrėja, Europos Pedagogų konsultavimo Tarybos ekspertė, Kauno technologijos universiteto docentė, Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos prezidentė Danguolė Rutkauskienė, kuri  pristatė ateities mokymosi tendencijas ir skatino moksleivius plėsti savo akiratį, domėtis technologijomis ir būti ateities kūrėjais.

Moksleivius taip pat pasveikino Python programavimo kalbos dėstytojas Paulius Pocius, jis skatino moksleivius nusiteikti karingai ir nepasiduoti sunkumams.

Po sveikinimo kalbų ir bendrosios informacijos moksleiviai su dėstytojais išsiskirstė į auditorijas, kur moksleiviai galėjo susipažinti su mokslo draugais bei buvo apdovanoti dovanėlėmis su STA simbolika.