×
×

Naujienos

2018-05-23
Gegužės 19 d. 10 val. Vilniaus kolegijos aktų salėje įvyko iškilminga 2017 - 2018 mokslo metų uždarymo šventė. Visiems studentams, sėkmingai baigusiems pasirinktas studijų programas, buvo įteikti tai liudijantys diplomai. Dar kartą sveikiname visus studentus ir jų tėvelius bei tikimės susitikti naujaisiais mokslo metais!!!
2018-05-08
Akademijoje mes ne tik studijuojame pasirinktus dalykus bei ruošiame baigiamuosius projektus, bet ir plečiame akiratį bei gerai leidžiame laiką - gegužės 4 d. Phyton programavimo dėstytojas Paulius Pocius PY3-16/1 ir PY2-16/1 grupių studentus bei STA administraciją pakvietė vykti į ekskursiją į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Ekskursijos metu daug sužinojome apie kariūnų studijas ir gyvenimą akademijoje, apžiūrėjome patalpas, susipažinome su įvairiais šaunamaisiais ginklais ir savo taiklumą išbandėme šaudykloje.
2018-04-22
Balandžio 21 d. prasidėjo studentų baigiamųjų darbų gynimai   Pirmieji savo įgytas žinias ir sukurtus darbus vertinimo komisijai, draugams ir tėveliams pademonstravo programų "Programavimas", "Pažengusieji" ir "Pradedantieji" studentai.ų   22 d. darbų pristatymus tęsė programų "Programavimas", "Medijos" ir "Robotika ir litavimas" studentai.