×
×

Užsiėmimų startas

Spalio 4 d. (sekmadienį) pradedame mokslo metus. Pirmieji startuoja Pradedantieji, Pažengusieji, Programavimas I bei Programavimas II, visus tvarkaraščius galite rasti ČIA.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu „Dėl neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinų sąlygų”, LR ŠMM rekomendacijomis ir Neformaliojo vaikų ir jaunimo švietimo organizavimo būtinų sąlygų užtikrinimo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo skyriaus reguliavimo sričiai priskirtose įstaigose tvarkos aprašu, Smart Tech Academy laikomės šių taisyklių:

  • Įeinant Socialinių mokslų kolegijos pastatą dėvime apsauginę veido kaukę ir laikomės saugaus ne mažiau 1 metro atstumo nuo kitų asmenų.
  • Patekdami į patalpas naudojamės prie įėjimo esančiomis rankų dezinfekavimo priemonėmis, taip pat ir po pertraukos ar kitų veiklų, sugrįžtant iš bendro naudojimo erdvių į savo auditoriją, kruopščiai plauname  ir / arba dezinfekuojame rankas.
  • Jei pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), buvo galimas kontaktas su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu ar pan. nevykstame į užsiėmimus - liekame namuose (susisiekiame su Smart Tech Academy administracija dėl galimybės dirbti nuotoliniu būdu).
  • Užsiėmimų metu, būdami savo darbo vietose, moksleiviai apsaugines veido kaukes dėvi savo nuožiūra.
  • Kosint ir čiaudint užsidengiame burną ir nosį sulenkta alkūne.
  • Išliekame pozityvūs ir saugome save bei kitus!

 

Registruotis