×
×

Stilius

Klaidos žinutė

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /mnt/storage/smarttech.lt/includes/file.phar.inc).

Siekiant apibrėžti "Smart Tech Academy" grafinį stilių, sukurtos aiškiai jį identifikuojančios gairės, pateiktos rekomendacijos ir galimybės, kokie elementai sudaro visą STA vizualinį identitetą ir kaip jie turėtų būti naudojami, siekiant išlaikyti stiliaus vientisumą.

Akademijos tikslas — suteikti profesionalias žinias moksleiviams, tapti „tiltu“ stojant į aukštąsias mokyklas. Todėl kokybė, patikimumas ir kartu patrauklumas yra svarbiausios siekiamybės ir gairės, kuriant STA vizualinio identiteto grafinį stilių.

Lengvumas, šiuolaikiškumas, jaunatviškumas, atvirumas naujovėms ir tobulėjimas — esminiai formuojamo įvaizdžio aspektai, atsispindintys visuose identiteto objektuose: nuo logotipo, spaudos objektų iki internetinio tinklalapio bei kitų informacijos apie STA sklaidos elementų e. terpėje. 

Subtiliais formų, dydžių ir spalvų kontrastais siekiama perteikti dinamišką, žaismingą, bet kartu solidų ir kokybišką vaizdinį, atkreipiantį suvokėjo dėmesį ir skatinantį jo lojalumą.

Tekstas ir vaizdas sukuria vientisą akademijos charakterį, išskiria ją iš kitų panašių mokyklų Lietuvoje ir kartu išsaugo technologijų tematikos identifikaciją šalies ir tarptautiniame kontekstuose.

Vizualinio identiteto tikslas — padėti kurti ir plėtoti atvirą, patikimumo ispūdį formuojančią bei kartu žaismingą komunikaciją su būsimaisiais, esamais STA moksleiviais, jų tėveliais ir dėstytojais.

Žemiau pateikti "Smart Tech Academy" vizualinį identitetą sudarantys dokumentai.

Visi STA dizaino objektai, jų charakteristikos ir taikymo gairės detaliai aprašytos vizualinio identiteto vadove. 

STA vizualinio identiteto vadovas

"Smart Tech Academy" moksleiviai ir nariai gali naudoti sukurtus šablonus savo darbuose mokslo metų eigoje. 

Logotipas

Studijų programų ikonėlės

Pateikčių (.ppt) šablonas lietuvių kalba

Pateikčių (.ppt) šablonas anglų kalba

Rašto darbo (.doc) šablonas

Prieš naudojant STA pateikčių (.ppt) ir rašto darbo (.doc) šablonus, pirmiausiai įsidiekite į savo kompiuterį šriftą, kuris naudojamas šiuose dokumentuose.

Naudojamas šriftas

 

Registruotis