×
×

Girls in Smart Tech

"Smart Tech Academy" akademijos vienas iš prioritetų - mūsų akademijos merginų skatinimas rinktis technologinius mokslus. Akademijos moksleivės lankydamos mūsų studijų programas, tampa "Girls in Smart Tech" judėjimo dalyvėmis.

"GIRLS IN SMART TECH" - mūsų akademijos iniciatyva, kurią tęsime ir naujais mokslo metais. Mūsų moksleivėms, dalyvaujančioms programoje siūlome:

  • Išskirtiniai "Merginos ir Technologijos" renginiai Vilniuje, Kaune
  • Ekskursijos po IT technologijų įmones, kur susipažįstame su kasdieniais darbais ir technologijomis
  • Bendradarbiavimas ir renginiai su kitomis asociacijomis visame pasaulyje - išmokstame bendrauti užsienio kalba ir dalintis patirtimis
  • Skatinimas rinktis technologinius mokslus - konsultacijos

 

DALYVAVIMAS PROGRAMOJE MŪSŲ AKADEMIJOS MOKSLEIVĖMS YRA NEMOKAMAS!

 

 "Merginos ir Technologijos 2017"

Balandžio 27 d. šiemet buvo švenčiama tarptautinės iniciatyvos “Merginos ir technologijos” diena ("Girls in ICT day"). Ta proga pasaulyje vyko daugybė renginių. Pasak vienos iš renginių Lietuvoje organizatorių KTU docentės Danguolės Rutkauskienės teigimu, šių renginių tikslas yra paskatinti merginas studijuoti ir sieti savo karjerą su informacinėmis technologijomis bei pabrėžti kompiuterinio raštingumo svarbą sėkmingai profesionalo karjerai įvairiose sektoriuose. 28 merginos iš įvairių Lietuvos miestų susirinko paminėti šį renginį "Holiday Inn Vilnius" viešbutyje. Renginio metu buvo galima stebėti virtualios bei papildytos realybės demonstracijas, buvo pristatomi Robotikos olimpiados nugalėtojų projektai (šių projektų pristatymai bus transliuojami į įvairius Lietuvos miestus: Klaipėdą, Kauną, Alytų, Šiaulius ir Marijampolę). Taip pat vyko interaktyvios sesijos apjungiančios ITU vadovybę Ženevoje ir ITU regioninį biurą Kaire.

 

Renginius Lietuvoje organizuoja ITU (United Nations specialized agency for ICT (Jungtinių Tautų IKT agentūra)) ir partneriai Lietuvoje - Kauno technologijos universitetas ir INPUT (Asociacija INovatyvus moksleivių Papildomo Ugdymo Tinklas).

Renginio “Merginos ir technologijos” tiesioginė transliacija yra remiama Ryšių ir reguliavimo tarnybos.

Daugiau informacijos apie "Girls in ICT day".  

Registruotis